בלוג

תרגישי בנוח: המדריך למציאת החזיה המושלמת

לא פעם אנחנו רואות בסרטים סצנה בה כוכבת הוליוודית נכנסת לחנות הלבשה תחתונה כדי לבחור לעצמה לנז'רי חדש. הכוכבת יוצאת מתא ההלבשה כשהיא לובשת סט יפיפה שנראה כאילו נתפר למידותיה, והכל נראה מושלם...

GIFT CARD

 אבל המציאות, שלא כמו בהוליווד, היא מעט שונה… בפועל הדרך למציאת החזייה המושלמת יכולה להיות לא פשוטה ומורכבת אל מול החלום הסקסי . החדשות הטובות הן שלפמינה יש מספר טיפים קטנים שיקלו עלייך בהתאמת החזייה בפעם הבאה שתמצאי את עצמך מול מבחר חזיות:


שיטת מדידה אוניברסלית:

מידת החזייה הרשומה על גבי התגית מורכבת תמיד ממספר ואותיות באנגלית:

המספר = להיקף מתחת לחזה (BAND SIZE) אותו את יכולה למדוד בעצמך בנקודה הקרובה ביותר לחזה.

GIFT CARD

מידה זו תהיה בסנטימטרים. ההיקפים נעים בהפרשים של 5 סנטימטרים. בפמינה ההיקפים ינועו בין 70-100 ס"מ בהתאם לחזייה.

האות = גודל הקאפ. מידות הקאפים בפמינה נעים בין A-G בהתאם לגזרת החזייה. על מנת למדוד את מידת הקאפ יש למדוד את היקף החזה (BUST SIZE) עם סרט מידה כשהוא עובר על הנקודות הכי בולטות בחזה.

GIFT CARD

ההפרש בין היקף החזה לההיקף מתחת לחזה הוא מעריך את גודל הקאפ שיתאים לך כשם שיופיע בטבלה הבאה:

GIFT CARD

( ! ) בשיטה זו ההיקף והקאפ יכולים להשלים והשפיע אחד על השני, למשל אם הקאפ מרגיש קטן מדי, אל תחליפי את גודל הקאפ, אלא תנסי דווקא את ההיקף הגדול יותר.

עכשיו, כשאת יודעת איך לזהות את המידה שלך, אלו הדברים שחשוב לשים אליהם לב:

1. אל תיצמדי למידה אחת כל חייך:

ישנם פרמטרים שונים שיכולים להשפיע על המידה ועל גזרת החזיה שלך במהלך החיים – כוח הכבידה, גיל, הריונות, ניתוחים, ושינויים במשקל, כל אלו משפיעים על הבחירה הנכונה ולא רק המספר המוכר מגיל העשרה.

גם הבדים והטכנולוגיות מתפתחים ומשתנים ויש לכך השפעה על התאמת המידה בגזרות שונות. לדוגמא גב חזייה מבד אלסטי יותר, יכול לגרום לכך שתצטרכי היקף קטן יותר או חומרים מסויימים מהם עשוי הקאפ ישפיעו על עיצוב ונראות החזה.2. לא משנה אם את מעדיפה את החזיות שלך עם תחרה, ריפוד או ברזלים, יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

GIFT CARD

סגירה: מומלץ לרכוס חזיה חדשה על הסגר האמצעי. עם הזמן החזיה נמתחת ומתרככת ותצטרכי לסגור אותה בהיקף קטן יותר.


כתפיות: כל כתפיה ניתן לוסת לפי הצורך. המצב האופטימלי הינו כשהכתפיה אינה מחליקה מהכתף ומצד שני אינה לוחצת מדי.

GIFT CARD

3. התאמת הקאפ: על הקאפ לשבת בצמוד לחזה כך שהחזה ממלא את כל הקאפ.

יחד עם זאת, יש לשים לב שהקאפ אינו לוחץ מדי על החזה וחותך בנקודות של המחשוף ובית השחי.4. תמדדי את החזייה עם פריט עליון: גם אם החזיה נוחה לך ונראית טוב במראה, אל תשכחי לשים מעליה חולצה כדי לראות את המראה עם הבגד.

GIFT CARD

5. נסי כמה גזרות וסגנונות:

כמו בכל תחום, גם בהלבשה תחתונה הטכנולוגיות מתפתחות כל הזמן. "פמינה" מקפידה לעמוד בקצב המהיר ולייצר הלבשה תחתונה בסטנדרטים בינלאומיים. אנו מציעים מגוון גזרות, חומרים ובדים חדשניים על מנת לתת מענה לכל אישה וצרכיה. אם הינך רגילה לחזיות מסוג מסוים, תמיד מומלץ לנסות גזרות / סגנונות וחומרים חדשים ולראות אם זה שהתרגלת אליו הוא באמת הטוב ביותר עבורך.

אין ספק שאחרי כל הטיפים שהעלנו כאן, הדרך לחזיה המושלמת תהיה נעימה יותר, אז אל תשכחי לתת לעצמך ליהנות מהחוויה!

GIFT CARD